חיסכון פנסיוני

תחשבו על העתיד שלכם

הפרישה לגמלאות היא זמן מכונן בחייו שלאדם. מדובר בשינוי טוטאלי של היבטים רבים בחיים. אחד מהם הוא שינוי מקורות הפרנסה ולעיתים, הסתגלות לרמת חיים אחרת. בחירה בחיסכון פנסיוני במהלך שנות העבודה והקריירה, תעניק מקור כלכלי נוסף לרווחתכם כגמלאים ותבטיח הגנה פיננסית נחוצה.

צוות מומחי יוסי כבירי – סוכנות לביטוח מאמין מאוד בהכנה כלכלית לקראת הפנסיה וישמח להציג לכם מידע עדכני ונתונים מחקריים. צוות הסוכנות יתאים לכם מסלול חיסכון פנסיוני שיהיה נוח וקל כהוצאה חודשית ואל פחות חשוב מכך, משתלם ומהימן בשנות הפנסיה.

כל אחד בוחר במסלול המתאים לו

מרבית מוצרי החיסכון הפנסיוני מתבססים על שלושה ערוצים, או מסלולים עיקריים. מומחים מקצועיים המתמצאים בתחום הפנסיה, יוכלו להמליץ לכם על שילובים שונים בין הערוצים השונים, לקבלת תוצאות אופטימאליות בעת הפרישה.

מסלולי החיסכון הפנסיוני הם קופות גמל, קרנות פנסיה ותכניות ביטוח מנהלים. כאלה יש מסוגים שונים כשלכל מוצר או תכנית יתרונות ועלויות משלו.

קופות הגמל מנוהלות באחריות ובמקצועיות, על ידי מוסדות פיננסים מוכרים ומציעות לחוסכים מענק חד פעמי בעת הפרישה. קרנות הפנסיה מאפשרות הוספת כיסויים שונים למצבי סיכון ובעת הצורך, פדיון הקרן בהתאם לנסיבות. עם היציאה לפנסיה, מתקבל ההון הצבור מיד חודש על ידי המוטב.

ביטוח מנהלים הוא מוצר מומלץ לשכירים, אשר מקבלים לצד יתרונות החיסכון גם הטבות מהמעסיק. קיימת אפשרות לרכישת כיסויים ביטוחיים שונים נוספים. בעת הפרישה, מתקבל תשלום קבוע מידי חודש, כמו שכר חודשי, דבר המאפשר הסתגלות מהירה לחיים החדשים.

השאר פרטים לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

  ידוע לי כי אין חובה חוקית למסור פרטים, אך אני מסכים/ה למסור את פרטי האישיים לצורך קבלת שירותי ביטוח והכללתם במאגר סוכנות הביטוח כבירי.
  עמוד ביטוחים

  למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר

  04-8205100

  elinor@cabiri.co.il

   ידוע לי כי אין חובה חוקית למסור פרטים, אך אני מסכים/ה למסור את פרטי האישיים לצורך קבלת שירותי ביטוח והכללתם במאגר סוכנות הביטוח כבירי.
   דילוג לתוכן