ביטוח רכב

לנסוע באחריות

בחירה בביטוח רכב מהימן ומתאים תחסוך לכם הרבה כסף במקרה של תאונה או פגיעה. צוות יוסי כבירי – סוכנות לביטוח יתאים לכם ביטוח רכב לפי דרישותיכם, בעלות נוחה ובתנאים משתלמים.
הצוות המקצועי ביוסי כבירי – סוכנות לביטוח מכיר מקרוב את גורמי הביטוח המרכזיים בארץ. הסוכנות עוסקת שנים בתחום ביטוח הרכב ומתמצאת היטב בכל ההיבטים הנובעים ממנו. מדובר בהתמחות מעמיקה שממשיכה להתעדכן ולהתפתח ולקחת בחשבון את התמורות החלות בתחום הרכב כולו.
יוסי כבירי – סוכנות לביטוח מציע ללקוחות את כל סוגי ביטוח הרכב הקיימים בשוק, בתנאים נוחים ובאחריות מהימנה. חשוב לנהוג באחריות וחשוב לא פחות לקחת אחריות בכל מצב.

אילו סוגי ביטוח רכב קיימים בשוק הביטוח?

תחום ביטוח הרכב מכיל בתוכו מוצרים שונים המתבססים על שלושה סוגי ביטוח: ביטוח חובה, ביטוח צד ג' וביטוח מקיף.
 • ביטוח חובה | הפוליסה לביטוח חובה מבטיחה כיסוי לבעל הרכב או לנהג הרכב במקרים של נזקי גוף כתוצאה מתאונת דרכים בה היה מעורב הרכב. החוק בישראל מחייב כל בעל רכב ברכישת ביטוח חובה. מקור החוק בפקודת ביטוח רכב מנועי (נוסח חדש) 1970.במקרה של פגיעות גוף ישולמו פיצויים בהתאם לחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים.תעריפי הביטוח נקבעים על פי משתנים שונים, כמו: פרטי הרכב ותכונותיו, פרטיו האישיים של הנהג, אופן השימוש ברכב ועוד.
 • ביטוח צד ג’ | ביטוח זה נוגע לרכבים פרטיים ומסחריים עד 4 טון. חברת הביטוח מתחייבת לשלם את מלוא הסכום המחייב את המבוטח, עד לגבול האחריות הנקוב בפוליסה, בנוגע לנזקי רכוש של צד שלישי. מומלץ להרחיב את הכיסוי גם לתכולה בעלת ערך בתוך הרכב כמו, רדיו-טייפ או דיסק, שמשות ושירותי דרך וגרירה.
 • ביטוח מקיף | פוליסת זו מציעה כיסוי לנזקי רכוש, כמו פגיעה ברכב או בצד שלישי. קיימת אפשרות לרכוש הרחבות לפוליסה ולכלול בתוכה כיסוי לנזקי גוף ולהוצאות הגנה משפטית.

השאר פרטים לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

  ידוע לי כי אין חובה חוקית למסור פרטים, אך אני מסכים/ה למסור את פרטי האישיים לצורך קבלת שירותי ביטוח והכללתם במאגר סוכנות הביטוח כבירי.
  עמוד ביטוחים

  למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר

  04-8205100

  elinor@cabiri.co.il

   ידוע לי כי אין חובה חוקית למסור פרטים, אך אני מסכים/ה למסור את פרטי האישיים לצורך קבלת שירותי ביטוח והכללתם במאגר סוכנות הביטוח כבירי.
   דילוג לתוכן