ביטוח סיעודי

מכסה אתכם באהבה

ביטוח סיעודי מבטיח מימון לטיפול תומך או לקיום יומיומי. צוות יוסי כבירי – סוכנות לביטוח, מציע לכם ביטוח סיעודי בתנאים מצוינים, כדי שתוכלו להיות תמיד בטוחים במענה כלכלי, בכל מצב.
חולה סיעודי הוא אדם שאינו מסוגל לבצע פעולות שגרה. רמת ההזדקקות נקבעת לפי מדד (ADL Activities of Daily Living), המבוסס על קשת התפקוד היומיומי: לקום ולשכב, להתלבש ולהתפשט, להתרחץ, לאכול ולשתות, לשלוט על הסוגרים, ללכת / ניידות. רכישת ביטוח סיעודי בזמן מוקדם מספיק בחייו של אדם בוגר, תבטיח מימון עזרה שוטפת וקבועה או לחילופין, קיום כלכלי נאות ומספק.
לצוות יוסי כבירי – סוכנות לביטוח ניסיון מקצועי ארוך שנים בתחום הביטוח הסיעודי והיכרות מעמיקה עם כל הגורמים המרכיבים תחום זה. מומחה הסוכנות יציע לכם פתרונות בתחום הביטוח הסיעודי שיבטיחו לכם ביטחון כלכלי ושמירה על כבודכם האישי והאנושי.

לדאוג לאיכות החיים בכל מצב

המצב הבסיסי והקיומי של חולה סיעודי הוא הזדקקות לעזרה. זהו מצב לא פשוט שאף אחד לא מאחל לעצמו או לאהוביו. עדיין זהו מצב אמיתי שכדאי להיערך אליו ולהפחית בעת הצורך את העומס הכלכלי והרגשי.
לצד ההזדקקות הרפואית טיפולית, זקוק חולה סיעודי לשימור כבודו האישי ופרטיותו. אסור לשכוח גם את ההוצאות הכלכליות הכבדות הנובעות מטיפול מקצועי מסביב לשעון ומעלויות הטיפולים הרפואיים או התרופות. רכישת ביטוח סיעודי תוריד מסדר יומו של החולה את הדאגה למימון הוצאותיו או מימון העזרה השוטפת, כך שליקיריו נשאר רק לעטוף אותו באהבה וליהנות מחברתו.
ביטוח סיעודי מציע מימון טיפול סיעודי מקצועי בבית החולה או באמצעות שהייה במוסדות מסודרים. סעיפי כיסוי נוספים בתוך הביטוח הסיעודי נוגעים למימון טיפולים, תרופות, בדיקות ועזרים חיוניים לשגרה. על ידי תשלום חודשי מיד חודש תוכלו לקנות לעצמכם שקט נפשי וביטחון שתמיד יהיה מי שיטפל בכם.
לשימושכם, קישור לאתר iSavta, באתר זה תוכלו למצוא מטפלים ומטפלות סיעודיים עבורכם או עבור יקיריכם, ללא תשלום עמלת השמה ואפילו לקבל את גמלת הסיעוד מביטוח לאומי!

השאר פרטים לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

  ידוע לי כי אין חובה חוקית למסור פרטים, אך אני מסכים/ה למסור את פרטי האישיים לצורך קבלת שירותי ביטוח והכללתם במאגר סוכנות הביטוח כבירי.
  עמוד ביטוחים

  למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר

  04-8205100

  elinor@cabiri.co.il

   ידוע לי כי אין חובה חוקית למסור פרטים, אך אני מסכים/ה למסור את פרטי האישיים לצורך קבלת שירותי ביטוח והכללתם במאגר סוכנות הביטוח כבירי.
   דילוג לתוכן