ביטוח נסיעות

כיסוי לכל נסיעה טובה

שילמתם על כרטיס, על מלון טוב ועל רכב שכור, אל תוותרו על כיסוי ביטוח שידאג לבריאותכם ולרכושכם בעת הצורך. צוות יוסי כבירי – סוכנות לביטוח, יתאים עבורכם ביטוח נסיעות בעלות נוחה, בלי לוותר על כיסוי אמין ושירות אישי בכל עת.
אם חלילה, משהו בכל זאת השתבש במהלך הנסיעה, כמה טוב שבחרתם נכון ורכשתם ביטוח נסיעות אצל יוסי כבירי – סוכנות לביטוח. ביטוח נסיעות יכסה עבורכם הוצאות כספיות לא מתוכננות, כתוצאה ממצבי חירום רפואיים או פגיעה במטען האישי. הוצאות כספיות כאלה, עשויות להיות גבוהות ומכבידות ביותר, בעוד שביטוח נסיעות אצל יוסי כבירי – סוכנות לביטוח, ניתן לרכישה קלה בתנאים נוחים ומשתלמים.

כל נוסע בוחר את הכיסוי שמתאים לו ביטוח נסיעות לחו"ל בסוכנות יוסי כבירי

היתרון העיקרי של ביטוח הנסיעות הוא בהתאמה האידיאלית שלו לכל נוסע ולכל נסיעה. כל נסיעה מעלה מצבי סיכון שונים ולכן ברכישת ביטוח הנסיעות חשוב ליידע את סוכן הביטוח לגבי יעד הנסיעה ומצב הנוסעים.

למשל, נוסע שטס לפגישת עסקים באמסטרדם יזדקק לכיסויים שונים לחלוטין מאלו שיבחר נוסע שטס עם משפחתו לחופשה בתאילנד. כדאי לקחת בחשבון מצבים בריאותיים שעשויים להשפיע על מהלך הנסיעה, כמו הריון, מחלות ואפילו טיול עם ילדים קטנים.

הכיסוי הרפואי שמציע ביטוח הנסיעות נותן מענה מצוין למגוון של מצבי חירום רפואיים. בלי ביטוח נסיעות, טיפול רפואי במדינה זרה עלול להעלות הרבה מאוד כסף. כדאי לדעת שניתן לרכוש כיסויים להוצאות אשפוז, מצבי חילוץ חירום, בדיקות ותרופות ועוד.

באשר לביטוח המטען האישי, חשוב לדאוג לכיסוי מיידי במקרה של אובדן, גניבה או פגיעה במטען האישי. במקרה כזה תוכלו לרכוש מייד ציוד בסיסי שישרת אתכם עד סוף הנסיעה. חשוב לכסות בתוך ביטוח הנסיעות כל ציוד יקר ערך ואת הפוליסה עצמה, לשמור בתיק היד שלכם.

השאר פרטים לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

  ידוע לי כי אין חובה חוקית למסור פרטים, אך אני מסכים/ה למסור את פרטי האישיים לצורך קבלת שירותי ביטוח והכללתם במאגר סוכנות הביטוח כבירי.
  עמוד ביטוחים

  למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר

  04-8205100

  elinor@cabiri.co.il

   ידוע לי כי אין חובה חוקית למסור פרטים, אך אני מסכים/ה למסור את פרטי האישיים לצורך קבלת שירותי ביטוח והכללתם במאגר סוכנות הביטוח כבירי.
   דילוג לתוכן