ביטוח משכנתא

משכנתא עם רשת ביטחון

תשלומי משכנתא הם הוצאה קבועה בעלת משקל בין ההוצאות השוטפות של משק הבית. כל פגיעה בעמידה בתשלומים החודשיים, עלולה לסכן את חזקתכם בנכס. צוות מומחי יוסי כבירי – סוכנות לביטוח, ידאג להתאים לכם ביטוח משכנתא מהימן ונוח.
חלק נכבד מהציבור בארץ מתחייב למשכנתא ארוכת שנים. החלום להיות בעלי בית מלווה רבים מאיתנו וכשהחלום מתגשם, מדובר בציון דרך משמעותי בחיים. עדיין, החזר תשלומי המשכנתא הוא בדרך כלל אחת ההוצאות החודשיות הגדולות והמכבידות מבין ההוצאות השוטפות של משק הבית.

פגיעה ביכולת הפרנסה יכולה לייצר קושי בהמשך תשלומי המשכנתא הסדירים. השתלשלות עניינים כזאת תסכן את חזקתכם בנכס ועלולה להוביל לעיקולו מידכם. צוות מומחי יוסי כבירי – סוכנות לביטוח ידאג שתסריט כזה לא יקרה. הנכם מוזמנים ללמוד עוד על ביטוח משכנתא ולבחור פוליסה שתדאג שהבית שלכם יישאר תמיד בידכם.

מה כולל ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא כולל בתוכו שני חלקי כיסוי: רכיב ביטוח חיים לבעלי הנכס ורכיב ביטוח מבנה. רכיב ביטוח החיים הוא בגובה המשכנתא שנתן הבנק לבעלי הנכס. תעריף הביטוח נקבע על פי אחוז הריבית במעמד קבלת המשכנתא והוא אינו משתנה. בעל הנכס משלם מידי חודש פרמיה לחברת הביטוח. במידה וייפגע פיסית או חלילה ימות, תשלם חברת הביטוח את שארית תשלומי המשכנתא לבנק והנכס יישאר בחזקתו או בחזקת יורשיו. תשלום הפרמיה החודשית ייפסק כשלוש שנים לפני שייגמר הכיסוי הביטוחי.

רכיב ביטוח המבנה דואג לשמירת ערכו של הנכס בשוק הנדל"ן. המשמעות היא שאם ייפגע הנכס מסיבות שונות המפורטות בפוליסה, תדאג חברת הביטוח להחזיר את שארית תשלומי המשכנתא לבנק והנכס יישאר בידי בעליו. קיימות פוליסות עם סעיפי כיסוי לשיקום הנכס במקרה של פגיעה.

השאר פרטים לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

  ידוע לי כי אין חובה חוקית למסור פרטים, אך אני מסכים/ה למסור את פרטי האישיים לצורך קבלת שירותי ביטוח והכללתם במאגר סוכנות הביטוח כבירי.
  עמוד ביטוחים

  למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר

  04-8205100

  elinor@cabiri.co.il

   ידוע לי כי אין חובה חוקית למסור פרטים, אך אני מסכים/ה למסור את פרטי האישיים לצורך קבלת שירותי ביטוח והכללתם במאגר סוכנות הביטוח כבירי.
   דילוג לתוכן