ביטוח חיים

הבטחה לעתיד בטוח

קיימת אפשרות להבטיח ביטחון כלכלי, גם לאחר פגיעה בכושר העבודה או מוות. רכישת ביטוח חיים בסיוע מומחה יוסי כבירי – סוכנות לביטוח, תעניק לכם הגנה ועתיד כלכלי שקט.
לחיות את החיים פירושו של דבר לקחת סיכונים. אין דרך מוצלחת אחרת. כל אדם באשר הוא ובמיוחד בעלי משפחות, צריך לעמוד רגע ולקחת אחריות על העתיד הכלכלי הצפוי לו. רכישת ביטוח חיים היא דרך נוחה ומשתלמת לעשות זאת. על ידי בחירה מושכלת של כיסויים למצבי סיכון אפשריים, ניתן לקנות בקלות הגנה כלכלית שברגע האמת תהיה חיונית ביותר.
הצוות המקצועי ביוסי כבירי – סוכנות לביטוח, ילווה אתכם באופן אישי ואנושי באחת ההחלטות החשובות שאתם עומדים לקחת. באמצעות היכרות מעמיקה איתכם והבנת אורח חייכם, ותוך התחשבות בצרכים שלכם וביכולת ההחזר החודשית, יתאים לכם צוות המומחים של יוסי כבירי – סוכנות לביטוח, ביטוח חיים נוח, איכותי ואמין, והלוואי שאף פעם לא תזדקקו לו.

בואו נדבר על עתיד עם ביטחון כלכלי

הפרנסה המשפחתית היא עמוד התווך עליו נשענת המשפחה כולה. כשנפגעת הפרנסה, מתחיל סחרור שעלול לסחוף לתוכו תחומים רבים ולהתגלגל כמו כדור שלג במדרון. כוח הפרנסה יכול להיפגע כתוצאה מגורמים שונים, אובדן כושר עבודה, פגיעות פיסיות שונות או מוות. ביטוח חיים מציע פתרון מיידי למצבים שכאלה ולצד הכאב האישי מאפשר להתאושש ולהמשיך ללכת קדימה.
ביטוח חיים הוא הסכם בין המבוטח לחברת הביטוח לפיו, המבוטח ישלם פרמיה מידי חודש לחברת הביטוח, בעלות שנקבעת לפי חישובי סיכון שונים. חברת הביטוח מתחייבת להעביר למבוטח או ליורשיו סכום של הון קבוע מראש, במקרה של פגיעה או מוות.
סכום הפיצוי שמעבירה חברת הביטוח יכול להתקבל כמענק חד פעמי או כקצבה חודשית, תלוי לפי המוסכם בפוליסה. קיימים מוצרים שונים בתחום ביטוח החיים וכדאי לקבל שירות מנוסה באשר לבחירה במוצר המתאים לכם.

מוצרי ביטוח חיים אצל יוסי כבירי – סוכנות לביטוח

 • פנסיית שארים | פנסיה חודשית שיקבלו שארי המבוטח במקרה מותו חו"ח
 • ריסק | סכום חד פעמי שיינתן למוטבי המבוטח במקרה מותו חו"ח

השאר פרטים לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

  ידוע לי כי אין חובה חוקית למסור פרטים, אך אני מסכים/ה למסור את פרטי האישיים לצורך קבלת שירותי ביטוח והכללתם במאגר סוכנות הביטוח כבירי.
  עמוד ביטוחים

  למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר

  04-8205100

  elinor@cabiri.co.il

   ידוע לי כי אין חובה חוקית למסור פרטים, אך אני מסכים/ה למסור את פרטי האישיים לצורך קבלת שירותי ביטוח והכללתם במאגר סוכנות הביטוח כבירי.
   דילוג לתוכן