ביטוח דירה

כיסוי מקיר לקיר

יתרונו של ביטוח הדירה הוא בגמישות שהוא מציע בבחירת הכיסויים המתאימים. כל בעל דירה יכול להתאים לעצמו פוליסה לפי צרכיו וכל שוכר דירה יכול להגן על רכושו. צוות יוסי כבירי – סוכנות לביטוח, יתאים לכל אחד מכם ביטוח דירה אמין ומשתלם.
הצוות המקצועי ביוסי כבירי – סוכנות לביטוח מקפיד להיות מעודכן כל הזמן, במה שקורה בשוק הנדל"ן, ובקרב שוכרי הדירות. תחום ביטוח הדירות חי ונושם לפי הלך הרוח הציבורי ומוצרי ביטוח הדירה מתפתחים ומשתנים בהתאם.
צוות הסוכנות יתאים לכם ביטוח דירה בדיוק לפי מידותיכם וצורכיכם. החוכמה היא להגן באחריות על מה ששייך לכם, בלי להכביד על הכיס מידי חודש. נוסף לכך, כל לקוחות יוסי כבירי – סוכנות לביטוח, זכאים לחבילת הטבות ברכישת ביטוח דירה.

מה כולל בתוכו ביטוח דירה?

ביטוח דירה כולל בתוכו רכיבי ביטוח מבנה ו/או ביטוח תכולה. ביטוח המבנה נותן כיסוי לערך הקרקע בבתים משותפים. הכיסויים הנכללים בפוליסה כוללים בין השאר: נזקי מים בדירה, פגיעה במראות, שמשות ובכלים סניטריים, פריצה, שריפה, נזקי טבע ורעידת אדמה. את ביטוח המבנה ניתן לרכוש בנפרד מביטוח התכולה, תכונה שהופכת אותו משתלם לרכישה על ידי בעלי דירות.
ניתן לבטח את המבנה בפוליסה מיוחדת למשכנתא עפ"י דרישת הבנק המשעבד.
ביטוח התכולה נותן כיסוי ביטוחי לתכולת הדירה הכוללת ריהוט ודברי ערך. רכיב זה ניתן לרכישה בנפרד, ללא רכיב ביטוח המבנה, על ידי שוכרי הדירה. הכיסויים הנכללים בפוליסה כוללים בין השאר: נזקי מים בדירה, פגיעה במראות, שמשות ובכלים סניטריים, פריצה, שריפה, נזקי טבע ורעידת אדמה.
יוסי כבירי – סוכנות לביטוח מציעה הרחבות שונות לכיסוי תכולת הדירה, כמו: החזר הוצאות לאחר החלפת מנעולים ושלטים, הגדלת הכיסוי הביטוחי מבני עזר כגון: בריכות שחיה, מדשאות, עצים וצמחים, פיצוי נוסף על פי ערך מוסכם לתכשיטים, לשטיחים ולחפצי אומנות.

השאר פרטים לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

  ידוע לי כי אין חובה חוקית למסור פרטים, אך אני מסכים/ה למסור את פרטי האישיים לצורך קבלת שירותי ביטוח והכללתם במאגר סוכנות הביטוח כבירי.
  עמוד ביטוחים

  למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר

  04-8205100

  elinor@cabiri.co.il

   ידוע לי כי אין חובה חוקית למסור פרטים, אך אני מסכים/ה למסור את פרטי האישיים לצורך קבלת שירותי ביטוח והכללתם במאגר סוכנות הביטוח כבירי.
   דילוג לתוכן