ביטוח בריאות

קיצור תורים לבדיקות אבחנתיות באופן פרטי

אנו שמחים לבשר כי לקוחות משרד יוסי כבירי לא צריכים להמתין זמן רב לבדיקות הדמייה.

במסגרת השירות ללקוחותינו, אנו מעניקים סיוע וטיפול בהקדמת תורים לבדיקות הדמייה שונות (כגון MRI, CT…) באופן פרטי, בטווחי זמן מהירים.

הבדיקה כרוכה בעלות אשר תשולם על ידך ישירות לנותן השירות.

גובה ההחזר ייבחן וייקבע על ידי חברת הביטוח, בהתאם לתנאי הפוליסה (כיסוי אמבולטורי) וחריגיה וכן בהתאם לניצול תקרת ההחזר השנתית בפוליסה.

להקדמת תור, יש לשלוח מכתב הפנייה + פרטים אישיים למייל elinor@cabiri.co.il

מתן השירות אינו מהווה אישור תביעה מטעם חברת הביטוח.

הסוכנות אינה אחראית לטיב השירות ו/או איכות השירות אשר מסופק על ידי המכון הרפואי.   

לקחת אחריות על הבריאות

בריאות טובה הכרחית לאיכות חיינו. כאשר נפגעת הבריאות שלנו נפגע כמעט כל תחום בחיינו. צוות יוסי כבירי – סוכנות לביטוח מתמחה בתחום ביטוח הבריאות ויעזור לכם לבחור בביטוח בריאות לחיים טובים.
כל זמן שאדם בריא, הוא נוטה לקבל את בריאותו הטובה כמובן מאליו. ברגע שבריאותו נפגעת אין דבר חשוב לו יותר מלחזור ולהיות שוב בריא. ביטוח בריאות מכסה את העלות הכלכלית של טיפול רפואי, החיוני לשמירה על הבריאות. באמצעות תשלום חודשי קבוע וכמעט בלתי מורגש, תוכלו להבטיח שבעת הצורך, יהיה מימון לכל פרוצדורה רפואית נדרשת.
תחום ביטוח הבריאות הוא מורכב ומחייב התמחות מקצועית. יוסי כבירי – סוכנות לביטוח פועלת למעלה משלושים שנה בתחום זה, וצברה לזכותה ניסיון מקצועי ארוך וקשרי עבודה הדוקים עם גורמי הביטוח המובילים בארץ. צוות הסוכנות מציע לכל הלקוחות, מבתי אב פרטיים ועד חברות מסחריות, תכניות ביטוח בריאות בהתאמה מיטבית. צוות הסוכנות מחויב לטיפול מהיר ומקצועי במבוטחי הבריאות השונים, בלי לוותר על קשר אישי ואנושי עם כל אחד מהם.

בחירה טובה לבריאות

ביטוח בריאות פרטי הוא כיסוי הכרחי למערך השירותים הבריאותיים שכל אדם זקוק לו. ביסודו של מערך זה נמצא ביטוח הבריאות הבסיסי שכל אזרח המדינה זכאי לו. קופות החולים מציעות למבוטחיהן רמת כיסוי נוספת, כשהן מסבסדות שירותי רפואה שונים ותרופות. עדיין קיים טווח גדול של שירותים רפואיים, בחירום ובשגרה, שנותר ללא כיסוי ובעת הצורך עלול לעלות לחולה כסף רב.
ביטוח הבריאות הפרטי כולל שורה ארוכה של כיסויים רפואיים, מטיפולים, בדיקות ופרוצדורות רפואיות ברמה טכנולוגית גבוהה ועד כיסוי במצבי חירום רפואיים, מימון ניתוחים וסבסוד תרופות יקרות שנותרו מחוץ לסל התרופות הממלכתי.
לקבלת הצעה ופרטים נוספים בנושא ביטוח בריאות,

פתרונות ביטוח ופנסיה למגוון צרכים

  ידוע לי כי אין חובה חוקית למסור פרטים, אך אני מסכים/ה למסור את פרטי האישיים לצורך קבלת שירותי ביטוח והכללתם במאגר סוכנות הביטוח כבירי.

  רשימת מנתחי הסדר עם חברות הביטוח:

  עמוד ביטוחים

  למידע נוסף וקבלת הצעת מחיר

  04-8205100

  elinor@cabiri.co.il

   ידוע לי כי אין חובה חוקית למסור פרטים, אך אני מסכים/ה למסור את פרטי האישיים לצורך קבלת שירותי ביטוח והכללתם במאגר סוכנות הביטוח כבירי.
   דילוג לתוכן